Rozrywka Logowanie / Rejestracja

Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (3:1)

Kiedy?2017-12-17
Gdzie?Poznań

Na zakończenie roku Lech Poznań ograł 3:1 Bruk- Bet Termlica Nieciecza. Christian Gytkjaer sprezentował kibicom pod choinkę hat-tricka.
Początek meczu w wykonaniu gospodarzy był ospały. Goście w pierwszymkwadransie mieli dwie stuprocentowe okazje. W 8 minucie błędu Putnockiego, który minął się z piłką, nie wykorzystał Łukasz Piątek. Jego strzał został zablokowany przez Gumnego. Drugim ostrzeżeniem dla
Kolejorza była akcja "Słoników" zakończona bramką. Gol nie został jednak uznany, sędzia odgwizdał spalonego. Kolejorz przebudził się i jego przewaga rosła z minuty na minutę. Wydawało się, że dwie bramki zdobyte przez Gytkjaera ustawiły mecz. Goście jednak pokazali wolę walki i w 74 minucie Putiwcew zdobył kontaktowego gola. Wynik na 3:1 ustalił w 80 minucie Gytkjaer.

Fot: Tomasz Kłuczyński