Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man

Kiedy?2018-08-03
Gdzie?lista kin na: www.multikino.pl
Za ile?od 21 do 35 zł
ENEMEF: Minimaraton Ant-Man

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man to szalony wieczór u boku najprawdopodobniej najmniejszego superbohatera w historii! Mały, ale wariat ;) A do tego nieustraszony, skuteczny i przezabawny. Poznaj jego genezę oraz najnowsze losy oglądając dwie części serii, w tym najnowszą "Ant-Man i Osa" w dniu premiery! Ten seans to doskonała rozrywka nie tylko dla fanów Marvela. Oto repertuar:

- ANT-MAN

- ANT-MAN I OSA - premierowo!

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man odbędzie się 3 sierpnia 2018 r. (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce, o godzinie 20:00 (Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań 51, Radom, Słupsk, Tychy, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze) lub o 22:00 (Elbląg, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów).

Bilety w cenie od 21 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama