Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Mighty Sounds 2019

Kiedy?2019-07-12
Do kiedy?2019-07-14
Gdzie?Tábor (Czechy)
Mighty Sounds 2019

15. edycja czeskiego festiwalu w klimacie hardcore, punk, ska i reggae

Czy jest na świecie inny festiwal, na którym przez trzy dni i nocemocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u zwinnie przeplatają się ze skocznymi rytmami ska, jamajskim reggae i rock’n’rollem? Piętnasta edycja Mighty Sounds odbędzie się w dniach12-14 lipca 2019 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze.

Znamy już pierwszych artystów Mighty Sounds 2019! Swój udział potwierdzili m.in. pionierzy nurtu crossover, niesamowity żywioł i kapitalna energia - amerykańska formacja  Dog Eat Dog! Muzycznych doznań zapewni też kultowa amerykańska formacja punkowaThe Casualties!Wszyscy fani bałkańskiego folku także będą usatysfakcjonowani bowiem w line-upie znaleźli się Bośniacy z Dubioza Kolektiv! W czeskim Táborze pojawi się także grupa Los Fastidios- melodyjny włoski streetpunk z elementami ska! W line-upie ponadto m.in. Moscow Death Brigade, czyli hardcore/rap z Rosji, Mono & Nikitamanoraz Mute!  Lista wykonawców będzie się sukcesywnie wydłużać, tak by w lipcu zapełnić kilka festiwalowych scen od samego startu imprezy, aż po ostatnią koncertową noc.

Jak zwykle czekać będzie na Was kilka scen koncertowych, namioty z muzyką elektroniczną, dziesiątki niezależnych stoisk i wiele innych atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych. 

ipSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama