Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Bovska: Kęsy

Kiedy?2019-03-15 godzina 20:00
Gdzie?Teatr Variete Muza
Koszalin
Za ile?od 39 zł
Bovska: Kęsy

 

Bovska nie próżnuje - jej nowy album zatytułowany ,,Kęsy" ujrzał światło dzienne we wrześniu tego roku! Chwilę po tym artystka wyruszyła w ogólnopolską trasę koncertową, promującą nowy materiał.

Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty ,,Kaktus" został wyprzedany w 2 dni po premierze, a singlowy utwór ,,Kaktus" podbił serca publiczności i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN ,,Druga Szansa". Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju - m.in. Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Green Olsztyn Festival. Druga płyta artystki zatytułowana ,,Pysk" została nominowana do Fryderyków w kategorii ,,Album Roku Elektronika".

Najnowszy materiał zatytułowany ,,Kęsy" to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne, ale też bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią i elektryzuje.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacją Weź udział w konkursie i przetestuj serię Ziaja GdanSkin.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama