Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Violet Train & WATA / Leszno / Klub Zakład

Kiedy?2019-01-12 godzina 20:00
Gdzie?
Leszno
Za ile?10 zł
Violet Train & WATA / Leszno / Klub Zakład

Violet Train to wrocławska formacja, której skład ukształtował się ostatecznie w 2016 roku. Czterej muzycy poruszają się w stylistyce rocka alternatywnego z elementami pop i elektroniki. Zespół łączy różne muzyczne fascynacje - od Tears for Fears i Depeche Mode po Faith No More i Alice in Chains. W ich twórczości przeplata się brudne brzmienie gitar z charakterystycznymi syntezatorowymi melodiami.

W 2017 roku zespół brał udział w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław, gdzie dostał się do półfinału. Tego samego roku, grupa zwyciężyła w przeglądzie American NoHo Unplugged, organizowanym przez Kino Nowe Horyzonty, z okazji American Film Festival.

W kwietniu 2018 roku światło dzienne ujrzał debiutancki mini-album grupy Violet Train, zatytułowany "Tracks.".

WATA

Ich muzyka jest efektem eksploracji świata syntezatorów w nawiązaniu do klasycznych brzmień elektronicznej awangardy. Całość okraszona ekstatycznym rytmem perkusji, poetyzującymi tekstami oraz ekspresją sceniczną wokalisty.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama