Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Alosza Awdiejew z zespołem "Najlepsze z najlepszych"

Kiedy?2019-03-31 godzina 18:00
Gdzie?Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego
Koszalin
Za ile?od 85 zł
Alosza Awdiejew z zespołem "Najlepsze z najlepszych"

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty Aloszy Awdiejewa "Najlepsze z najlepszych".

Mistrz dowcipu - Alosza Awdiejew. Od lat na scenie. Wraz z towarzyszącymi muzykami wprowadza słuchaczy w świat niezwykłych klimatów piosenek żydowskich, romansów i piosenek rosyjskich, piosenek szemranego półświatka Odessy, czy pieśni cygańskich. To wszystko okrasza dużą dawką humoru i znakomitego dowcipu.

Alosza Awdiejew - artysta, który w trakcie koncertu nie pozostawia nikogo obojętnym. Budzi emocje, odkrywając przed publicznością wszelkie możliwe barwy duszy.

Wyjątkowy koncert Aloszy Awdiejewa z zespołem, to bez wątpienia będzie wieczór dobrej zabawy i sporej dawki pozytywnej energii - wieczór spędzony w doborowym towarzystwie. Spotkajmy się, żeby posłuchać najlepszych z najlepszych - wybranych piosenek z bogatego repertuaru tego niezwykłego artysty.

Każdy grany przez Aloszę Awdiejewa koncert przyciąga tłumy entuzjastów dobrej muzyki. Nadchodzące koncerty z pewnością zapadną na długo w pamięci każdego z uczestników spotkania z tym wyjątkowym artystą.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacją Weź udział w konkursie i przetestuj serię Ziaja GdanSkin.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama