Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Alita: Battle Angel" 3D z ukraińskim dubbingiem

Kiedy?2019-02-24
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
"Alita: Battle Angel" 3D z ukraińskim dubbingiem

Seans filmu "Alita: Battle Angel" skierowany do ukraińskojęzycznych widzów odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 lutego), w 17 obiektach sieci Helios.

Helios, jako pierwsza sieć w Polsce, rozpoczęła projekcje światowych hitów filmowych w ukraińskiej wersji językowej. Kontynuując inicjatywę, Helios zaprasza fanów kina na emisję przygodowego filmu science fiction „Alita: Battle Angel” w 3D z ukraińskim dubbingiem. Projekcje odbędą się w 17 kinach sieci.

Alita budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido, sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality - Hugo, twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć…Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacją Weź udział w konkursie i przetestuj serię Ziaja GdanSkin.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama