Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Kapitan Marvel" w wersji ukraińskojęzycznej

Kiedy?2019-03-17
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
"Kapitan Marvel" w wersji ukraińskojęzycznej

Uwielbiane przez ukraińskojęzycznych widzów seanse filmowe ponownie zagoszczą na ekranach wybranych kin sieci Helios. Już w tę niedzielę, w 16 obiektach sieci, kinomani będą mogli obejrzeć film akcji „Kapitan Marvel” z ukraińskim dubbingiem.  

Niedzielne seanse filmowe w wersji ukraińskojęzycznej to już niemal tradycja w kinach Helios. Już w niedzielę, na ekranach wybranych 16 multipleksów sieci, wyświetlane będą pokazy filmu „Kapitan Marvel” z ukraińskim dubbingiem.

Tytułowa bohaterka - Carol Danvers, jest oficerem armii Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree. Czy to wystarczy aby pokonać Thanosa w ostatecznej rozgrywce, która będzie miała miejsce w „Avengers: Koniec gry”? Widzowie przekonają się już w niedzielę!
Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacją Weź udział w konkursie i przetestuj serię Ziaja GdanSkin.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama