Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Całe szczęście - film z napisami dla osób niesłyszących

Kiedy?2019-03-24
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
Całe szczęście - film z napisami dla osób niesłyszących

Już w najbliższą niedzielę sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów na wyjątkowy seans filmu „Całe szczęście”. W odpowiedzi na liczne sygnały płynące od kinomanów, a także wychodząc naprzeciw potrzebom osób niesłyszących, 24 marca najnowsza komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie zostanie wyemitowana w wersji z napisami we wszystkich kinach Helios.

„Całe szczęście” to opowieść o spotkaniu dwójki ludzi z zupełnie różnych światów. Co stanie się, gdy w spokojnym i uporządkowanym życiu Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie pojawi  pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska)?

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?

Na niedzielne seanse sieć zaprasza wszystkich widzów. Dzięki dodaniu odpowiednich napisów, osoby z dysfunkcją słuchu będą mogły wspólnie z resztą widowni przeżywać niesamowite, filmowe emocje.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama