Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ich Troje - jubileusz 25-lecie

Kiedy?2020-05-31 godzina 19:00
Gdzie?Płock
Za ile?49 zł (Ich Troje - jubileusz 25-lecie Ich Troje - 1995 - 2020)

Już 31 maja 2020 roku zapraszamy do Amfiteatru w Płocku na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! Ich Troje bilety już dostępne. Będzie to niezwykłe jubileuszowe wydarzenie. Zespół Ich Troje będzie świętować 25 lat na scenie!

 

Tej trójki nie trzeba nikomu przedstawiać. Charyzmatyczny Michał, Jacek - człowiek orkiestra i młodziutka, przepięknie śpiewająca Agata. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedali około 12 milionów krążków.

Ich Troje bilety

  • Bilety Sponsor Package (First Class) Bilet gwarantuje najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie spotkanie z Artystami  i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma  płytę Artysty. 
  • Bilety Vip Backstage Pass (Business) Bilet umożliwia spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. 

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 

 

**Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu. Zdjęcie będzie do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Koncert zespołu Ich Troje

Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz!  Tym razem też będą zaskakiwać. Podczas koncertu Ich troje usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak ,,Powiedz", ,,A wszystko to...", ,,Zawsze z Tobą chciałbym być", ,,Wypijmy za to!", ,,Babski Świat", ,,Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych. Każdy utwór wzbogacono unikalnymi strojami, zapierającymi dech rekwizytami i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. Nie możecie tego przegapić!

 

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama