Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wojciech Chmielarz - spotkanie autorskie

Kiedy?2020-05-05 godzina 18:00
Gdzie?Facebook.com/Empikcom
Za ile?wstęp wolny
Wojciech Chmielarz - spotkanie autorskie

Wojciech Chmielarz to obecnie jeden z najpoczytniejszych polskich pisarzy. Autor znakomicie przyjętej „Rany” i zekranizowanego przez CANAL+ „Żmijowiska” powraca z nowym thrillerem psychologicznym. I choć od wydania ostatniej powieści minął zaledwie rok, informacja o dacie premiery „Wyrwy” (Wydawnictwo Marginesy) odbiła się szerokim echem wśród czytelników. W dorobku pisarza znalazły się już dwa cykle, jednak najnowsza książka nie stanowi części żadnego z nich, lecz odrębną całość. „Wyrwa” opowiada o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. Jak przyznaje sam pisarz, fascynuje go to, jak wiele masek zakłada człowiek – kim innym staje się wśród bliskich, a kim innym w kontakcie z obcymi. W oczekiwaniu na premierę wielbiciele prozy autora mogą wysłuchać oryginalnej produkcji Empik Go pt. „Wyrwa. Historia Ułana” – swoistego prologu do nowej powieści.

 

We wtorek 5 maja o godz. 18:00, dzień przed wydaniem nowej książki, mistrz thrillerów psychologicznych opowie o pracy nad historią i zdradzi, czego po jego najnowszej opowieści mogą spodziewać się czytelnicy. Rozmowę, tłumaczoną również na język migowy, poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama