Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Hack4Change: 24 godziny by zmienić świat

Kiedy?2020-06-26
Do kiedy?2020-06-27
Gdzie?https://hack4change.tech/
Hack4Change: 24 godziny by zmienić świat

Hack4Change to 1 wspólna, wirtualna przestrzeń, 80 uczestników, 30 mentorów, 3 ścieżki tematyczne i tylko 24 godziny by zrobić coś dobrego i rozwinąć swoje umiejętności. Kiedy? Już 26/27 czerwca online! Podczas 24-godzinnego hackathonu wspólnie zrobimy co w naszej mocy, by pomóc naszej planecie.

Celem Hack4Change jest stworzenie technologicznej społeczności, która będzie działać na rzecz ochrony środowiska i naszej planety. Wspólnie opracujemy prototypy urządzeń i aplikacji, a także podejmiemy walkę z zanieczyszczeniem środowiska, zmianami klimatycznymi oraz zagrożeniami związanymi z epidemią koronawirusa.

Czy wiesz jak wiele można zmienić w ciągu jednej doby? Chcesz się przekonać? Weź udział w Hack4Change i zmieniaj świat!  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestruj się tutaj: https://hack4change.tech/

Pamiętaj, masz 24 godziny by zmienić świat.
Czas, start!Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama