Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Rewia - lata 20. lata 30. - spektakl Online

Kiedy?2020-08-06 godzina 19:00
Gdzie?
Rewia - lata 20. lata 30. - spektakl Online

Studio Konsulat oraz Konsulat Kultury w Gdyni zapraszają na wyjątkowy – bo online - spektakl pt. „Rewia – lata 20. lata 30.” w reżyserii Tomasza Podsiadłego. Premiera spektaklu odbędzie się w czwartek, 6 sierpnia, o godzinie 19:00 na kanale YouTube „Studio Konsulat”.

Wydarzenie to będzie darmowe, niebiletowane. Zyskało już ono dużą popularność w sieci, o czym świadczy wysoka liczba osób zainteresowanych tym wydarzeniem na Facebooku. – Wybraliśmy najbardziej znane i charakterystyczne utwory dla okresu przedwojennego. Łącznie 17 przebojów. Forma jest zdecydowanie mieszana – z jednej strony koncert, a z drugiej spektakl. Z jednej strony mamy teatr, inscenizowane historie, a z drugiej kolaż piosenek. Nie ma tu większej intrygi, a muzyka gra główną rolę. Dlatego mam nadzieję, że będzie to wspólne spotkanie widowni z piosenką. Myślę, że obecnie mamy potrzebę powrotu do tamtego okresu” – mówi Tomasz Podsiadły, reżyser sztuki.

Szczegóły wydarzenia znajdują się pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/310028333694958/

Studio Konsulat to projekt Konsulatu Kultury w Gdyni, stworzony na potrzeby wydarzeń online. Oprócz ciekawych rozmów oraz koncertów na żywo, oferuje przeróżne spektakle online, które w tym trudnym czasie dają odbiorcom możliwość obcowania z kulturą na żywo poprzez kanały w mediach społecznościowych.

W udostępnianych treściach proszę o następującą informację: „Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.”Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama