Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 11

Kiedy?2020-08-12 godzina 19:00
Gdzie?http://teatrlalek.wroclaw.pl/live/
Za ile?wstęp wolny
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 11

Spółdzielnia Bajek TĘCZA wraca do pracy po wakacyjnej przerwie! Gorąco zapraszamy Was na kolejny, już 11. rozdział BAJKI we Wrocławskim Teatrze Lalek. Będzie się działo! Akcja opowieści przeniesie się bowiem już nie tylko poza Wrocław, ale i granice naszego kraju, a do grona bohaterów dołączą najsłynniejsze potwory z całego świata… Ale ćśś – nie zdradzimy nic więcej.

Na 11. rozdział bajki zaprosimy Was jak zwykle w środę – 12 sierpnia o godz. 19:00 – na stronę

https://teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek

Tym razem przeczyta go dla Was nasza znakomita aktorka i reżyserka Agata Kucińska.

Spółdzielnia Bajek TĘCZA to wyjątkowy interaktywny projekt, którego pomysł narodził się w czasie pandemii. Z myślą o małych widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogą się dzielić wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jej bohaterowie – Najdziwniejsze Stworzenia mieszkające w teatrze - zostali wymyśleni i narysowani przez małych Spółdzielców. Każdy kolejny rozdział jest inspirowany pracami dzieci, które decydują o tym, jak dalej potoczy się opowieść.
Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama