Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

NMF: Minimaraton "After" w Multikinie

Kiedy?2020-09-11 godzina 22:00
Gdzie?lista kin na: www.multikino.pl
Za ile?od 24zł do 35zł
NMF: Minimaraton "After" w Multikinie

To będzie bardzo gorący filmowy wieczór. Już 11 września o 22:00 Multikino rozgrzeje się do czerwoności podczas minimaratonu z dwoma częściami "After".

"After" z 2019 roku, ekranizacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule, rozpaliła zmysły wszystkich wielbicieli ognistych romansów. Historia namiętnego związku Tessy i Hardina spodobała się widzom, którzy tłumnie ruszyli do kin, by zanurzyć się w tej zmysłowej historii. Oczekiwania wobec kontynuacji były ogromne, a kolejne przesunięcia premiery irytowały co mniej cierpliwych fanów. Na szczęście czas oczekiwania nareszcie dobiegł końca, a "After 2" zadebiutuje na ekranach już 11 września. Tego dnia Multikino zaprasza wszystkich miłośników Tessy i Hardina na specjalny minimaraton, podczas którego widzowie obejrzą "After" oraz premierowo "After 2". Wydarzenie rozpoczyna się o 22:00.

Podczas MARATONU AFTER zaprezentujemy dwa filmy:
 
- AFTER
- AFTER 2

*** Więcej informacji ***
https://www.multikino.pl

NMF: Minimaraton After odbędzie się 11 września (piątek) jednocześnie w 22 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):
- 24 zł zniżka, 25 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) 31 zł ( Warszawa Złote Tarasy )  - cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie
- 28 zł cena normalna
- 29 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław ) cena normalna
- 35 zł (Warszawa Złote Tarasy ) cena normalna

Godzina rozpoczęcia:
Rozpoczęcie o 22:00

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 4 wrześniaSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama