Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 14 - Finał

Kiedy?2020-09-30 godzina 19:00
Gdzie?https://teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek
Za ile?wstęp wolny
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 14 - Finał

Drodzy Spółdzielcy, Przyjeciele i Fani Spółdzielni Bajek TĘCZA!

byliście ze Spółdzielnią Bajek TĘCZA od kwietnia, to dzięki Wam powstał ten wyjątkowy interaktywny projekt. Z myślą o wszystkich widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogli dzielić się wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKĘ Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU.

Jednak nasza wspólna przygoda powoli się kończy. W najbliższą środę obejrzycie finałowy odcinek BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU.

Na 14. -finałowy rozdział BAJKI zapraszamy jak zwykle w środę 30.09 | 19:00  na stronę www i Facebook Wrocławskiego Teatru Lalek. Tym razem przeczytają ją dla Was nasi znakomici aktorzy  - Marta Kwiek oraz Marek Koziarczyk.

Jeśli na bieżąco nie śledziliscie przygód naszych bohaterów, nic straconego – macie jeszcze czas, zeby wszystko nadrobić. Wszystkie rozdziały BAJKI znajdziecie na stronie

https://teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajekSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama