Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Błękitny Pies - spektakl online z Teatru Polskiego we Wrocławiu

Kiedy?2020-12-05
Do kiedy?2020-12-06
Gdzie?transmisja online
Za ile?wstęp wolny
Błękitny Pies - spektakl online z Teatru Polskiego we Wrocławiu

Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzicami do obejrzenia spektaklu familijnego „Błękitny Pies” w reż. Agaty Skowrońskiej.

Chcemy Wam podarować to przedstawienie na „Mikołaja” w wersji online i zaprosić do spędzenia wieczoru z naszym teatrem.

Przygotujcie zatem aromatyczną herbatę, oprzyjcie się o wygodne poduchy, otulcie w ciepły koc i zaśpiewajcie razem z nami song Błękitnego Psa.

Zachęcamy do  oglądania całą rodzinę. Ten familijny spektakl wzruszy zarówno rodziców jak i dzieci, ponieważ jego przesłanie ma uniwersalny charakter.

Jest przewodnikiem po świecie emocji, pokazuje jak akceptować i rozwiązywać najtrudniejsze problemy, porusza trudne tematy, takie jak choroba i umieranie, których w rozmowach z dziećmi najczęściej unikamy.

Spektakl jest kolorowy i rozśpiewany, każdy z bohaterów prezentuje swój song, a pieśń Błękitnego Psa o wierze, miłości i akceptacji samego siebie jest mottem przewodnim dla wszystkich bohaterów.

Bądźcie razem z nami 5 i 6 grudnia o godz. 17:00,  bajeczna forma wizualna oraz muzyczny rozmach na pewno Was zachwycą.

 

Spektakl rekomendowany dla dzieci 4+

5, 6 grudnia 2020 godz. 17:00

Czas trwania spektaklu: 60 minut (bez przerwy)
https://www.youtube.com/channel/UCZ2sktmutryzvh_eKS1O2fw/featuredSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama