Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Awantura w mollDurze - transmisja online

Kiedy?2021-01-23
Do kiedy?2021-01-24
Gdzie?Wydarzenie online
Za ile?10zł
Awantura w mollDurze - transmisja online

W gąszczu propozycji dla młodych widzów, teatr zajmuje miejsce wyjątkowe. To znacznie więcej niż rozrywka. Teatr uczy dzieci kreatywnego myślenia, rozwija wyobraźnię i umiejętności twórcze oraz uwrażliwia na uczucia innych. Młody człowiek zanurza się w historie postaci z przedstawień teatralnych znacznie głębiej niż podczas oglądania filmów czy seriali. Dając wgląd w życie innych ludzi, teatr uczy empatii, szanowania innych punktów widzenia, a także akceptowania inności. Aby podsycić zainteresowanie tą formą spędzania czasu, przygotowaliśmy transmisję live spektaklu dla dzieci „Awantura w mollDurze” – muzycznej bajki, pełnej kolorów i dynamiki. Bajki z morałem, która uczy tolerancji.

Tytułowy mollDur to wyimaginowany świat głównej bohaterki Wioli, która przemierzając go, spotyka na swojej drodze różne postacie, między innymi: knującą Baba Jagę, krasnoludki, szalonego Białego Królika, króla Harmoniusza. Każde takie spotkanie to intrygująca przygoda, która niesie ze sobą pouczającą lekcję dorastania.
„Awantura w mollDurze” jest także podróżą edukacyjną, podczas której młody widz poznaje style, gatunki muzyczne i instrumenty. A obok takiego wymiaru bajki, najważniejsza jest w niej zabawa, szalona gra konwencji i radość, jaką daje właśnie teatr i muzyka!

Bajka dla dzieci od lat 6.

„Awantura w mollDurze”

libretto i teksty piosenek: Maciejka Mazan
reżyseria: Agnieszka Płoszajska
Obsada: Paulina Grochowska, Zuzanna Makowska, Sylwia Przetak, Jeremiasz Gzyl, Karol Osentowski, Kamil Zięba
Transmisja live online: 23 stycznia, od godz. 12:00
Transmisja VOD: 24 stycznia

Bilety, w cenie 10 zł, dostępne na stronie:

https://live.bilety24.pl/event/index/aee73e4a8fdf9e64ac83d518701d7fffab6b7cf0

fot. Marek Popowski - 2Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama