Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Spotkanie autorskie z Łukaszem Młyńczakiem

Kiedy?2022-11-25 godzina 17:00
Gdzie?Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie
Za ile?wstęp wolny
Spotkanie autorskie z Łukaszem Młyńczakiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Łukaszem Młyńczakiem, autorem książki "Pieśni Tarlangu. Początek". 

Główną bohaterką tej powieści fantasy jest rudowłosa Liliana, młoda dziewczyna zamieszkująca Trzy Dęby. Niespokojna dusza, typ rozrabiaki, który często pakuje się w kłopoty, ale wychodzi z nich obronną ręką. Spokojne życie dziewczyny zmienia się, gdy do Trzech Dębów przybywają tajemniczy goście. Jednym z nich jest Colin, stary przyjaciel ojca Lil. Przyjaciele proszą Bogdana o pomoc, ten niestety odmawia. Po kłótni z ojcem rudowłosa i Finn jej przyjaciel uciekają z Trzech Dębów aby przyłączyć się do drużyny.
Łukasz Młyńczak - sylwetka autora

Łukasz Młyńczak to początkujący autor fantasy. Urodzony w 1984 roku w Lesznie, na stałe zamieszkały w rodzinnym Bojanowie. "Pieśni Tarlangu. Początek" to jego literacki debiut i spełnienie marzeń.

Na spotkaniu będzie możliwość nabycia książki z autografem.

Plakat: Martyna PoprawskaSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama