Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Sylwestrowy wieczór i Nowy Rok w Multikinie

Kiedy?2022-12-31
Do kiedy?2023-01-01
Gdzie?lista kin na stronie www.multikino.pl
Sylwestrowy wieczór i Nowy Rok w Multikinie

Na Sylwestrowy wieczór oraz na pierwszy dzień 2023 roku sieć kin Multikino przygotowała dla widzów wystrzałowy, przepełniony przedpremierowymi pokazami repertuar. Na wielkim ekranie będzie można zobaczyć między innymi: „W trójkącie”, „Niebezpieczni Dżentelmeni”, „Ślub doskonały”, „Na Twoim miejscu”, „Wieloryb”, „Wystrzałowe wesele” „Grę fortuny” oraz animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”. Ponadto w repertuarze cały czas jest „Avatar: Istota Wody” oraz inne ciekawe propozycje.

1 stycznia 2023 roku we wszystkich kinach sieci Multikino widzowie będą mogli wziąć udział w przedpremierowych pokazach filmu „Gra fortuny”. Guy Ritchie twórca „Dżentelemenów”, „Przekrętu” i „Porachunków” z wielkim rozmachem wkracza w świat szpiegowskiego kina akcji. Humor w stylu „Ocean’s Eleven”, intryga na miarę najlepszych filmów o Bondzie, a wszystko w unikalnym stylu twórcy „Sherlocka Holmesa”. As wywiadu Orson Fortune i jego ekipa werbują największego gwiazdora Hollywood, by pomógł im udaremnić transakcję sprzedaży supernowoczesnej broni, która zagraża światu. Twardziel Jason Statham kontra złoczyńca Hugh Grant, a w drugim planie znakomity raper w swojej pierwszej dużej roli, czyli Bugzy Malone.

Dla najmłodszych kinomanów Multikino przygotowało na 31 grudnia br. i 1 stycznia 2023 roku przedpremierowo animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie” - sequel nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama