Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Rock Reggae Festival 2023

Kiedy?2023-08-26
Gdzie?Brzeszcze - KS Górnik Brzeszcze
Rock Reggae Festival 2023

Rock Reggae Festival 2023: będzie czadowo!

Dwunasta już edycja Rock Reggae Festival odbędzie się 26 sierpnia br. Tam gdzie zwykle, czyli na stadionie KS Górnik Brzeszcze. Wystąpią m.in.: Ørganek, WaluśKraksaKryzys, Zdechły Osa, Tabu oraz Skankan.

Rock Reggae Festival wrócił na festiwalową mapę Polski w ub. roku po ośmiu latach przerwy. Wrócił i ma się dobrze! Fani muzyki nie zapomnieli, dlaczego tak lubili przyjeżdżać do Brzeszcz. Na stadionie KS Górnik znów stawiła się publiczność z całej Polski. Jak za dawnych lat przyciągnęła ich kameralna i bezpieczna atmosfera oraz oczywiście solidna dawka dobrej muzyki.

Nie inaczej będzie w tym roku! Znamy już komplet artystów, którzy 26 sierpnia 2023 r. zagrają na dwóch festiwalowych scenach. Będą nimi: Ørganek, WaluśKraksaKryzys, Zdechły Osa, Tabu, SKA Petarda, The Djangos, Skankan, Besides, Pozyton Sound, Bucer/Tun Up Sound, Splendind Sound oraz 27 Pablo.

A wszystko zaczęło się 18 lat temu. Pierwsza edycja Rock Reggae Festival odbyła się w 2005 r., a gwiazdą imprezy był zespół Indios Bravos. Już rok później na brzeszczańskiej scenie zagrała legendarna Armia, a także m.in. Alians, Jamal czy Tabu. W kolejnych latach festiwal zyskiwał coraz większą renomę oraz sympatię publiczności, która zaczęła nazywać Rock Reggae Festival „Małym Jarocinem”.

W minionych latach w Brzeszczach wystąpiły największe gwiazdy polskiej muzyki rockowej, reggae, ska, punk-rockowej czy alternatywnej: Hey, Brygada Kryzys, Dezerter, Armia, Strachy na Lachy, Lao Che, Coma, Abradab, Izrael, Daab, Vavamuffin, Pablopavo i Ludziki, Farben Lehre, Happysad,  Ścianka, Dr Misio, Maleo Reggae Rockers, Natural Dread Killaz, Mesajah. To w Brzeszczach do wielkiej kariery startowali Enej, Kamil Bednarek czy Dawid Podsiadło.

Organizatorami Rock Reggae Festival 2023 są Gmina Brzeszcze oraz Ośrodek Kultury w Brzeszczach.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama