Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

KANGDANIEL: MY PARADE - film o gwieździe K-popu

Kiedy?2023-08-30
Do kiedy?2023-09-02
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
KANGDANIEL: MY PARADE - film o gwieździe K-popu

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów K-popu na najbliższe pokazy z cyklu Helios na Scenie. 30 sierpnia oraz 2 września na ekranach wybranych kin wyemitowany zostanie porywający muzyczny seans „KANGDANIEL: MY PARADE”.

Miłośnikom popu rodem z Korei nie trzeba go przedstawiać – KANGDANIEL to zwycięzca jednego z najpopularniejszych tamtejszych reality shows, a także członek grupy Wanna One, która kilka lat temu biła rekordy popularności. Po rozwiązaniu zespołu Daniel postanowił rozpocząć karierę solową…

Już na początku jego drogi jako solisty spotkały go jednak nie lada przeszkody. Zamiast poświęcić się wydawaniu muzyki, Daniel musiał toczyć sądową batalię ze swoją wytwórnią! Ten trudny czas pozwolił mu na odnalezienie swojej własnej ścieżki. Teraz artysta może działać w zgodzie ze sobą i rozpoczął pierwszą światową trasę koncertową „FIRST PARADE”.

Film skupia się na pokazaniu przygotowań do trasy w sali prób – gwiazdy K-popu słyną bowiem z niezwykle dopracowanych choreografii. Przyglądając się Danielowi w sytuacjach, kiedy gasną światła reflektorów, fani mogą zobaczyć jego bardziej naturalne oblicze. Piosenkarz dzieli się przy tym swoimi historiami z niezwykle intensywnej kariery. W produkcji zobaczymy także zachwycające występy.

Miłośnicy K-popu absolutnie nie mogą przegapić tego muzycznego pokazu! Bilety na seanse są już dostępne na stronie: www.helios.pl/kangdaniel, w aplikacji mobilnej oraz w kasach wybranych kin Helios. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama