Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kina na Obcasach: Moje wielkie greckie wesele 3

Kiedy?2023-09-25 godzina 19:00
Gdzie?lista kin na: www.multikino.pl
Kina na Obcasach: Moje wielkie greckie wesele 3

25 września podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz komedii Moje wielkie greckie wesele 3. Bilety na wrześniowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremiero komedię „Moje wielkie greckie wesele 3”! 25 września podczas cyklu „Kino na Obcasach” uczestnicy ponowne spotkają się z rodziną Portokalosów i Millerów.

Nia Vardalos, która powróci w roli Touli jest autorką scenariusza i reżyserką komedii „Moje wielkie greckie wesele 3”. Ponadto zobaczycie na wielkim ekranie: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę Martin, a także Eliasa Kacavasa. Poza wspaniałą obsadą w filmie nie zabraknie pięknych widoków, ponieważ akcja rozgrywa się w Varipatades na Korfu w Grecji.

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, voucher -20% do salonów Ania Kruk przy zakupach powyżej 200zł, voucher na zakup Creative ZenAir – bezprzewodowe słuchawki z ANC za 149zł zamiast 209zł, w sklepie morele.net, voucher na zakup Creative Muvo Go – odporny na wodę, przenośny głośnik Bluetooth w cenie 249 zł zamiast 309zł, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), vouchery ze zniżką 50% na swoje produkty dostępne w sklepach Pako Lorente stacjonarnych i online, FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 25 września o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Koszalin, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.

 Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama