Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wszystkie filmy o Harrym Potterze w 4DX w Cinema City

Kiedy?2023-10-13
Do kiedy?2023-10-15
Gdzie?lista kin na www.cinema-city.pl
Wszystkie filmy o Harrym Potterze w 4DX w Cinema City

Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać znowu powraca. Nie tylko do świata czarodziejów, ale także do sześciu magicznych sal Sizeer 4DX w Cinema City, pełnych efektów specjalnych. Spotykamy się w dniach od 13 do 15 października na peronie 9 i ¾, skąd wspólnie wyruszymy w podróż do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.

Wszystkie części filmów o Harrym Potterze zobaczymy w innowacyjnej technologii 4DX Cinema City w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Lublinie. To właśnie tam będziemy mogli na własnej skórze doświadczyć przygód słynnego czarodzieja i stać się częścią akcji, dzięki takim efektom specjalnym jak: ruchome fotele, podmuchy wiatru czy dysze wodne.

Harry Potter zawładnął wyobraźnią niejednego pokolenia fanów. Do dziś ekranizacje sagi J. K. Rowling budzą entuzjazm, a już niedługo w najbardziej interaktywnym formacie 4DX w Cinema City zobaczymy aż 8 filmów jeden weekend!  Przypominamy najlepsze momenty z każdej części, dla których warto przeżyć te filmy w salach 4DX - z ruchomymi fotelami, tryskającą wodą, wiejącym wiatrem i innymi efektami środowiskowymi:

Harry Potter i Kamień Filozoficzny – nauka latania na miotle i gra w Quiditcha, powstrzymanie Quirrella/Voldemorta przed zdobyciem Kamienia Filozoficznego.

Harry Potter i Komnata Tajemnic – pokonanie Bazyliszka, zniszczenie dziennika Toma Riddle’a.

Harry Potter i więzień Azkabanu – zderzenie z Wierzbą Bijącą, lot na hipogryfie Hardodziobie.

Harry Potter i Czara Ognia – Turniej Trójmagiczny, pierwsze spotkanie z odrodzonym Voldemortem na cmentarzu.

Harry Potter i Zakon Feniksa – założenie Armii Dumbledora, śmierć Syriusza Blacka, walka Voldemorta z Dumbledorem w Ministerstwie Magii.

Harry Potter i Książe Półkrwi – śmierć Dumbledora, bitwa w Hogwarcie ze Śmierciożercami.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1 – poszukiwanie Horkruksów, śmierć Zgredka (wolnego skrzata domowego).

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 – włamanie się do skrytki Bellatriks Lestrange w Banku Gringotta i ucieczka z banku na smoku, bitwa w Hogwarcie, ostateczny pojedynek Harry’ego z Voldemortem.

 

Gdzie szukać biletów na pociąg Hogwart Express? Już w przedsprzedaży na stronie www.cinema-city.pl/4dx.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama