Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Maraton Halloween 2023 w Heliosie

Kiedy?2023-10-27
Do kiedy?2023-10-31
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
Maraton Halloween 2023 w Heliosie

27 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

ZESTAW 1

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Trzy pierwsze propozycje to pokazy przedpremierowe! Zaczynamy wyczekiwanym “RAZ, DWA, TRZY… WCHODZISZ DO GRY”, dalej „NA POKUSZENIE ZŁA” i film z selekcji 2023 Berlin International Film Festival „SPRAWCA”. Na koniec premierowo - “MATKA PRZEŁOŻONA”.

ZESTAW 2

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek pierwsza premiera tego wieczoru “FLETNIK”! Po krótkiej przerwie przedpremierowo “ELEVATOR GAME” i „VIOLETTA”. Kończymy premierowym „WIECZNE ZŁO”.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

CENNIK:

Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł
    
Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
    
Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
    
W dniu seansu: 38,90 złSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama