Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Seanse przedpremierowe "Pati i klątwa Posejdona"

Kiedy?2023-10-28
Do kiedy?2023-10-29
Gdzie?lista kin na www.helios.pl
Seanse przedpremierowe "Pati i klątwa Posejdona"

Sieć kin Helios zaprasza całe rodziny na pokazy przedpremierowe filmu „Pati i klątwa Posejdona”, które odbędą się 28 i 29 października. Animacja przenosi widzów do starożytnej Grecji i ukazuje postaci znane z mitologii, jednak główną bohaterką jest… niezwykle odważna mysz! Przed seansem na najmłodszych będą czekać quizy i zagadki.

Tytułowa postać, Pati, to bystra mysz, która pomimo swoich małych rozmiarów ma wielkie marzenia – chciałaby zostać bohaterką. Razem z kotem Samem mieszkają w greckim mieście portowym Yolcos, lecz spokojne życie burzy pewnego dnia bóg mórz, Posejdon. Zazdrosny władca wód nakazuje mieszkańcom zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony Zeusowi. Nad miastem wisi widmo klątwy Posejdona… Właśnie wtedy do akcji wkracza rezolutna Pati! Razem z Jazonem i słynnymi Argonautami wyrusza na misję ocalenia Yolcos. Droga zaprowadzi ich na tajemniczą wyspę, poprzez spotkania z najniebezpieczniejszymi stworzeniami z greckiej mitologii: stugłową Hydrą, wrogimi cyklopami i złowieszczymi Krakenami…

Projekcje animacji będą wyjątkowymi pokazami przedpremierowymi, którym będą towarzyszyły atrakcje dla dzieci. Przed wyświetleniem filmu najmłodsi widzowie będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję quizach oraz rozwiązywać zagadki. Takie seanse filmu odbędą się wyłącznie w sieci kin Helios i są doskonałym pomysłem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie!

Bilety na przedpremierowe seanse animacji „Pati i klątwa Posejdona” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama