Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Mikołajki jak z bajki w kinach Helios

Kiedy?2023-12-02
Do kiedy?2023-12-06
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
Mikołajki jak z bajki w kinach Helios

Bajkowe hity, konkursy z nagrodami, moc atrakcji na holu kin oraz Mikołaj ze słodkościami. To wszystko czeka na widzów podczas akcji ,,Mikołajki jak z bajki’’ w białostockich Heliosach - już w najbliższy weekend 2 – 3 grudnia. 

Filmowa przygoda na wielkim ekranie 

Trolle wracają na wielki ekran i nie pozwolą się nudzić żadnemu dziecku. W trzeciej części, uwielbianej przez najmłodszych animacji, poznamy muzyczną przeszłość Mruka oraz przekonamy się, czy Poppy zjednoczy go z braćmi. Jedno jest pewne – nie zabraknie koloru i żywiołowych piosenek!

Najnowsza propozycja od Disney’a Życzenie zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Tylko czy wszystkie życzenia mogą się spełnić, a jeśli tak - jakie niesie to konsekwencje? 

Na widzów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kinem czeka Kicia Kocia. Kicia Kocia pod choinkę to najnowsza odsłona z serii bajek o przygodach ulubionego kotka najmłodszych widzów. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje, a jej ciekawość świata sprawia poznaje coraz to nowe rzeczy, ucząc się przy tym i dobrze bawiąc z Packiem, Adelką i Juliankiem. 

6 grudnia kina Helios  zapraszają na przedpremierowe pokazy filmu Wonka. To opowieść  o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

W ramach akcji Mikołajki jak z bajki przed wybranymi seansami Trolli 3, Kici Koci, Życzenia czy Wonki odbędą się konkursy z nagrodami. Pełna lista konkursowych seansów na stronach  poszczególnych kin.

Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych  

Bajkowe hity, seanse poprzedzone konkursami to jednak nie wszystko. Kina nawiązały współpracę z lokalnymi firmami eventowymi i najlepszymi animatorami, którzy uświetnią mikołajkową zabawę.  

W kinie Helios w Galerii Białej w sobotę (2 grudnia) od godz. 10:00 do 13:00 o najmłodszych kinomanów zadbają animatorzy z Ogarnij Bazę. Dzieci będą mogły zagrać w wielkoformatowe gry, zabawiać się z magicznym kołem, poukładać puzzle XXL czy otrzymać balonowe zwierzątko. W niedzielę (3 grudnia) od 9:45 do 13:00 niezwykle utalentowani animatorzy będą malować dzieciom twarze oraz tworzyć pieski, małpki i inne balonowe zwierzaki, którymi obdarują małych kinomanów. Nie zabraknie też brokatowych tatuaży, kolorowych warkoczyków i olbrzymich malowanek. Będzie też Mikołaja i …wielka maskotka popcornu, która chętnie przybije piątkę każdemu widzowi. 

W Heliosie w białostockiej Alfie - w sobotę (2 grudnia) od godz. 10:00 - o najmłodszych widzów zadba ekipa Super Tomasza, która zaoferuje dzieciom między innymi zamykane wielkie bańki mydlane. W niedzielę dowodzenie przejmą animatorzy z Party for you, którzy zapewnią dziecięcej publiczności następujące atrakcje: klocki i cegły XXL, malowanie twarzy, warkoczyki, zabawy taneczne, stanowisko z balonikami czy warsztaty plastyczne nawiązujące do Mikołajek. Początek zabawy o godz. 10:00. W niedzielę (3 grudnia) również coś specjalnego czeka fanów Lego. Na holu kina od 10:30 dostępne będzie stoisko Sali zabaw z klockami Lego, na którym będzie można spróbować swoich sił w konstruowaniu przeróżnych modeli. 

Z kolei w mikołajkowy weekend w Helios Jurowiecka widzowie zobaczą wyjątkową świąteczną ścianka do zdjęć przygotowaną przez Let’s Party, na której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem! Będzie też stoisko plastyczne, na którym będzie można wypisać list do Św. Mikołaja. Pomocnicy Mikołaja będą chętnym dzieciom tworzyć balonowe zwierzaki, wykonywać kolorowe tatuaże oraz warkoczyki. W niedzielę (3 grudnia) od godz. 10:30 do 12:30 o najmłodszych kinomanów zadbają animatorzy z Event  4fun, z którymi będzie można wykonać wspólnie ozdoby świąteczne. 

 Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama