Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu

Kiedy?2023-12-08
Do kiedy?2023-12-10
Gdzie?lista kin na: www.helios.pl
Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu

Helios zaprasza na najnowsze muzyczne widowisko mistrza walca. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” to koncert przygotowany specjalnie na wyjątkowy czas Świąt. Premiera już 8 grudnia we wszystkich kinach sieci!

Wszyscy sympatycy Maestro słyszeli o holenderskim mieście Maastricht, z którego pochodzi wszechstronny muzyk. To właśnie tam odbywa się wiele jego koncertów, w tym najnowszy, zatytułowany „Śnieżne Boże Narodzenie”. Lokalna sala koncertowa przemieni się z tej okazji w wyjątkową zimową krainę, w której wybrzmiewają najpiękniejsze kolędy i świąteczne przeboje. Skrzypek zapowiada repertuar pełen radości, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów, a na scenie niezmiennie będzie towarzyszyła mu Orkiestra Johanna Straussa.

André Rieu zwrócił się do swoich miłośników tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Niech Święta będą dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

Koncerty André Rieu to muzyczne spektakle, łączące w sobie klasyczne walce Johanna Straussa i inne gatunki muzyki poważnej ze standardami muzyki rozrywkowej. Maestro czaruje publiczność wariacjami na temat ponadczasowych przebojów, a także wirtuozersko miesza różnorodne style.

Helios zaprasza melomanów na świąteczny seans! Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/andresbn, a także w kasach kin i aplikacji mobilnej. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama